góra strony
Fundacja "Pomagajmy Razem - Zwierzęta w Potrzebie"
Nr Konta: PKO 05 1020 3378 0000 1602 0168 8993
Wypełnij PIT on-line i przekaż 1%
PIT darmowy program
Wypełnij PIT on-line i przekaż 1%
przekaż 1% podatku na naszą fundację
FUNDACJA POMAGAJMY RAZEM!
KRS: 0000311656
Organizacja Pożytku Publicznego
14 zwierząt szuka nowych domów:

UWAGA!!!

W związku z tym, że na terenie województwa wielkopolskiego (POZNAŃ I OKOLICE) ukazały się ulotki nawołujące do oddania na rzecz potrzebujących sprzętu RTV i innych darów rzeczowych informujemy, że nie mamy nic wspólnego z tą sprawą. Ktoś bezprawnie posługuje się danymi naszej Fundacji. Sprawa zostaje zgłoszona na policję.

UWAGA!
Synomax syrop dla starszego leczonego psa!

DZIĘKUJEMY PANI MAGDZIE J. ZA DAROWIZNĘ!

JEDNAK PIES WYMAGA STAŁEGO PODAWANIA PREPARATU. W ZWIĄZKU Z TYM BARDZO PROSIMY O DALSZĄ POMÓC W ZAKUPIE - KOSZT PREPARATU TO 100 ZŁ!

S.O.S. psie tragedie. Pomoc dla BLU

Mamy nową podopieczną i jej maluszka.
Akcja była trudna i zajęła nam sporo czasu.Jesteśmy przemarznięci ,przemoczeni upaprani ,obolali i BARDZO SZCZĘŚLIWI.
Udało nam się odłowić sunię która już od wakacji była widywana na trasie w kierunku Sieradza.Sunia bardzo ostrożna ,widać że nic dobrego nie spotkało ją ze strony człowieka .Znalazła sobie kryjówkę w niedostępnym miejscu i tam się oszczeniła.
W tej chwili sunia w kiepskim stanie tak fizycznym jak i psychicznym.
Będziemy potrzebować dobrej karmy dla mamusi aby szybko postawić ją na nogi

18.01.2016
Sunia jest nadal bardzo płochliwa.Jedzonko zjada tylko pod naszą nieobecność.Dostaje specjalną karmę dla suk karmiących.(GDYBY KTOŚ CHCIAŁ KUPIĆ DLA NIEJ TAKĄ KARMĘ BYLIBYŚMY BARDZO WDZIĘCZNI)
Powolutku zaczyna się do nas przekonywać.Jeszcze wczoraj broniła maluszka w już dzisiaj pozwala go dotykać.
Maluszek bardzo słaby ale mamy wielką nadzieję że przeżyje.Najbliższe dni będą decydujące. 

10.02.2016

Blu nabiera coraz więcej śmiałości i coraz więcej możemy na jej temat powiedzieć. Ma bardzo fajny kontakt z innymi psami w nawet kotami. W domu zachowuje czystość jest mądrą i delikatną sunią.

S.O.S. psie tragedie. Pomoc dla ARYAN

03.02.2016
Bardzo dziękujemy Pani BEATA MACIOS za wpłatę 50zł dla Aryana

Aryan jest z nami od 28.12.2015r
Mimo nagłośnienie jego trudnej sytuacji ( po śmierci właściciela wszyscy bali się wejść do jego boksu) nikt nie chciał się podjąć wzięcia psa pod swoją opiekę.
Pies żył w boksie do którego nikt nie wchodził Żona i córka zmarłego opiekuna nie miały dobrego kontaktu z psem, który był typowym psem stróżującym ,był karmiony żle albo sporadycznie bo kiedy do nas trafił miał ogromna niedowagę.

Aryan przebywa z nami miesiąc
Póki co poznajemy jego stosunek do ludzi i zwierząt. Wiemy już , ze jest bardzo skoczny i ogrodzenie 170 nie stanowi problemu. Jesteśmy na etapie stawiania chłopaka na nogi zarówno fizycznie jak i psychicznie .
Po dłuższej obserwacji wiemy już że wiele jego zachowań związane jest z bardzo słabą socjalizacją.Pies praktycznie przez większość czasu pozostawiony był sam sobie.Miał bardzo ograniczony kontakt z ludźmi dlatego też na początku kontakt z człowiekiem traktował jak zagrożenie.
W tej chwili można już wejść do boksu i nakarmić psa bez problemu.Można też zabrać go na spacer.

ZWIERZĘTA DO ADOPCJI

rozmiar: A A A

imię: BLU
płeć: Sunia
wiek: około 2 lat
dodano: 2016-02-01
Mamy nową podopieczną i jej maluszka. Akcja była trudna i zajęła nam sporo czasu.Jesteśmy przemarznięci ,przemoczeni upaprani ,obolali i BARDZO SZCZĘŚLIWI. Udało nam się odłowić sunię ktra już od wakacji była widywana na trasie w kierunku Sieradza.Sunia bardzo ostrożna ,widać że nic dobrego nie spotkało ją ze strony człowieka .Znalazła sobie kryjwkę w niedostępnym miejscu i tam się oszczeniła. W tej chwili sunia w kiepskim stanie tak fizycznym jak i psychicznym. Będziemy potrzebować dobrej karmy dla mamusi aby szybko postawić ją na nogi 18.01.2016 Sunia jest nadal bardzo płochliwa.Jedzonko zjada tylko pod naszą nieobecność.Dostaje specjalną karmę dla suk karmiących.(GDYBY KTOŚ CHCIAŁ KUPIĆ DLA NIEJ TAKĄ KARMĘ BYLIBYŚMY BARDZO WDZIĘCZNI) Powolutku zaczyna się do nas przekonywać.Jeszcze wczoraj broniła maluszka w już dzisiaj pozwala go dotykać. Maluszek bardzo słaby ale mamy wielką nadzieję że przeżyje.Najbliższe dni będą decydujące. 10.02.2016 Blu nabiera coraz więcej śmiałości i coraz więcej możemy na jej temat powiedzieć. Ma bardzo fajny kontakt z innymi psami w nawet kotami. W domu zachowuje czystość jest mądrą i delikatną sunią.

czytaj więcej »

imię: DIANA
płeć: Suka
wiek: 1 rok
dodano: 2013-05-16
aktualizacja LUTY 2016 Diana przebywa w domu tymczasowym pod opieką naszej fundacji juz 2 lata. Mimo cudownego charakteru, braku jakiejkolwiek agresji do zwierząt wszelakich domu ciagle brak. Niestety Diana nie uznaje zamknięcia na ogrodzonym terenie i ciekawska wszystkiego pokonuje płoty. Nie jest typem uciekiniera , absolutnie nie oddala się od miejsca zamieszkania. Sunia pojawiła się w nocy w okolicach naszego domu. Nie wiemy czy została celowo podrzucona czy jest kolejnym psem urodzonym na wsi ale na pewno jest kolejnym psem, ktrego nie zostawiliśmy bez pomocy. Jest młodą, około roczną dziewczyną, niezwykle mądrą, towarzyską i czujną, średniej wielkości. Szukamy dla niej domu i sprawa jest dość pilna z uwagi na nasze psy ktre niekoniecznie akceptują nowego mieszkańca. Diana przed wydaniem do adopcji zostanie wysterylizowana.

czytaj więcej »

imię: ARYAN
płeć: SAMIEC
wiek: UR 2011
dodano: 2016-02-24
03.02.2016 Bardzo dziękujemy Pani BEATA MACIOS za wpłatę 50zł dla Aryana Aryan jest z nami od 28.12.2015r Mimo nagłośnienie jego trudnej sytuacji ( po śmierci właściciela wszyscy bali się wejść do jego boksu) nikt nie chciał się podjąć wzięcia psa pod swoją opiekę. Pies żył w boksie do ktrego nikt nie wchodził Żona i crka zmarłego opiekuna nie miały dobrego kontaktu z psem, ktry był typowym psem strżującym ,był karmiony żle albo sporadycznie bo kiedy do nas trafił miał ogromna niedowagę. Aryan przebywa z nami miesiąc Pki co poznajemy jego stosunek do ludzi i zwierząt. Wiemy już , ze jest bardzo skoczny i ogrodzenie 170 nie stanowi problemu. Jesteśmy na etapie stawiania chłopaka na nogi zarwno fizycznie jak i psychicznie . Po dłuższej obserwacji wiemy już że wiele jego zachowań związane jest z bardzo słabą socjalizacją.Pies praktycznie przez większość czasu pozostawiony był sam sobie.Miał bardzo ograniczony kontakt z ludźmi dlatego też na początku kontakt z człowiekiem traktował jak zagrożenie. W tej chwili można już wejść do boksu i nakarmić psa bez problemu.Można też zabrać go na spacer.

czytaj więcej »imię: ROMEO I JULIA
płeć: DZIEWCZYNA I CHŁOPAK
wiek: UR 2015
dodano: 2016-02-24
23.01.2016 ROMEO I JULIA przypominają sie i proszą o wsparcie.Wczoraj zostało zakupione kolejny raz 130kg śrutowego zboża dla naszych JUŻ NIE MALEŃSTW. Koszt takich zakupw to ok 100zł. Może znajdzie się ktoś kto zafunduje naszej parce kolejny pakiecik jedzenia. Z gry dziękujemy i BARDZO liczymy na Waszą pomoc bo nasze konto świeci pustkami. 29.11.2015 Romeo i Julia coraz więksi.Ich zagrdka zaczyna być za mała. Niestety w ich sprawie nie było ani jednego telefonu.Jak tak dalej będą rosły to trzeba będzie wybudować dla nich specjalne pomieszczenie. Gdyby ktoś chciał dorzucić grosik do ich utrzymania będziemy bardzo wdzięczni. 02.11.2015 Romuś już po kastracji Zobaczcie jaki jest już duży 17.10.2015 Dzieciaki rosną jak na drożdżach.Julka to kawał baby w facecik o polowe mniejszy . Przed nami nauka jedzenia paszy ,ale to jakiś koszmar, one wiszą tylko na cyckach w o misce z czymkolwiek nie ma mowy.Moze ktoś mądrzejszy podpowie nam jak je przestawić. 27.09.2015 Nasza parka rośnie jak na drożdżach I tylko jedzą jedzą ......... i ciągle im mało 12.09.2015 Romeo i Julia to nasi nowi podopieczni uratowani przed śmiercią. Pochodzą z wielodzietnej rodziny :-) w ich mamusia mogła wykarmić tylko określoną ilość maluszkw. Szukamy dla nich nowego domku w ktrym dożyją pźnej starości.

czytaj więcej »

imię: DRACO
płeć: SAMIEC
wiek: 4 LATA
dodano: 2016-02-24
Pies rasy Shar-pei w wieku 5 lat. Draco jest psem idealym w kontaktach z ludzmi. Lubi smyranie, zabawy z pileczką jest bardzo grzeczny i posłuszny. Niestety dość zaczepny w stosunku do innych zwierząt, dlatego szukamy mu domu gdzie będzie jedynakiem. Poszukujemy domu u miłosnika rasy , najlepszym rozwiązaniem dla psiaka będzie dom z ogrodem. W sprawie adopcji lub jakichkolwiek pytań zwyczajnie skontaktujcie się z nami

czytaj więcej »

imię: MISIO
płeć: Pies
wiek:
dodano: 2010-08-09
Misio w swoim krtkim życiu przeszedł wiele. Jedną łapą był już za tęczowym mostem .Na szczęście znalazł się ktoś kto nie przeszedł obojętnie obok jego cierpienia. Poraniony i obolały Misio długo dochodził do siebie ,nie wiedział że ręka ludzka oznacza coś miłego w nie tylko bl ,że nie trzeba walczyć o jedzenie. Prawie rok zajęło mu uwierzenie że ludzi nie trzeba się bać. Rany na ciele pięknie się pogoiły, po zagłodzonym, poranionym i obolałym Misiu nie ma już śladu. Niestety rany psychiczne goją się dużo dłużej. Mimo stałej pracy Misio jest psem wycofanym z wieloma lękami. Wiele normalnych rzeczy przeraża go i wtedy jeszcze bardziej zamyka się w sobie. W momentach ktrych czuje się niepewnie cicho powarkuje i wycofuje się. Jest jednak psiakiem ktry bardzo chce zaufać, swoją tymczasową opiekunkę zachęca do zabaw. Widać że jej już zaufał i w jej towarzystwie czuje się swobodnie. Czy znajdzie się ktoś kto pokocha tego wielkoluda takim jakim jest. Ktoś kto da mu czas na oswojenie się z nową sytuacją i uwierzenie na nowo w dobroć ludzi. Misio poszukuje domu z ogrodem w ktrym znalazłby się dla niego kojec z ocieplaną budą i duży teren do biegania, oraz cierpliwymi opiekunami ktrzy dadzą mu szanse na dobre życie. MISIO BARDZO POTRZEBUJE WSPARCIA NA HOTELIK NAWET NAJMNIEJSZA KWOTA SIĘ PRZYDA

czytaj więcej »imię: Bunia
płeć: Suczka
wiek: 10-12 lat
dodano: 2015-04-09
SUNIA ok 10-12 lat, skrajnie zaniedbana,zagłodzona i bardzo chora. Znaleziona w rowie całkowicie bez kontaktu. Ropa leje jej się z oczu i uszu. Rozklejenie oczu trwało prawie dwie godziny. Według oceny lekarza, za 3-4 dni straciła by oczy, po prostu by wypłynęły. Jest to wielordka. Po rozklejeniu oczu i podaniu lekw przeciwblowych i zapalnych sunia chce żyć . Mimo fatalnego stanu postanowiliśmy dać jej szanse. Sunia została w lecznicy. W tej chwili najbardziej potrzebujemy domu tymczasowego lub stałego, w wszelkie dary dla babci Buni będą mile widziane Kontakt w sprawie DT lub adopcji: Sylwia 501-712-216 Bardzo prosimy nie zostawiajcie nas bez pomocy.

czytaj więcej »

imię: Orka
płeć: Suczka
wiek: około 2lat
dodano: 2015-01-08
Orka - sunia w wieku okolo 2 lat, Jest sunią bardzo skoncentrowną na pracę i bycie blisko człowieka. W domu grzeczna, czysta, potrzeby załatwia na zewnatrz. Chętnie i grzecznie jezdzi samochodem. Moze zamieszkac z niekonfliktowym psem bez problemu dogaduje się z kotem. Jest po sterylizacji, posiada microchip i szczepienia Dwa pierwsze zdjęcia przedstawiają Orkę gdy trafiła pod naszą opiekę. Kolejne dwa zdjęcie przedstawiają jej stan obecny. Bezpośredni kontakt do adopcji 501-712-216

czytaj więcej »

imię: DIANKA
płeć: Suczka
wiek: około 1 roku
dodano: 2014-12-29
Młodziutka około roczna sunia, ktra uwielbia ludzi. Szukamy jej domu gdzie ktoś będzie mgł poświęcić jej dużo uwagi i czasu. Mile widziany dom z ogrodem, gdzie Dianka będzie mogła biegać do woli, ponieważ jest to aktywny, młody psiak,ktry potrzebuje dużo ruchu. Dianka przebywa w naszej fundacji juz rok i wyrosła z niej całkiem spora sunia Zbieramy rwnież na opłacenie hotelu, w ktrym Dianka obecnie przebywa i uczy się, jak być wychowanym psiakiem. Jesli ktoś chciałby pomoć nam w jej utrzymaniu lub zaadoptować wirtualnie będzie nam miło

czytaj więcej »Valid XHTML 1.0 Transitional
Poprawny CSS!
© Wszelkie prawa zastrzeżone Fundacja "Pomagajmy Razem - Zwierzęta w Potrzebie"