góra strony
Fundacja "Pomagajmy Razem - Zwierzęta w Potrzebie"
Nr Konta: PKO 05 1020 3378 0000 1602 0168 8993
Wypełnij PIT on-line i przekaż 1%
PIT darmowy program
Wypełnij PIT on-line i przekaż 1%
przekaż 1% podatku na naszą fundację
FUNDACJA POMAGAJMY RAZEM!
KRS: 0000311656
Organizacja Pożytku Publicznego
14 zwierząt szuka nowych domów:

UWAGA!!!

W związku z tym, że na terenie województwa wielkopolskiego (POZNAŃ I OKOLICE) ukazały się ulotki nawołujące do oddania na rzecz potrzebujących sprzętu RTV i innych darów rzeczowych informujemy, że nie mamy nic wspólnego z tą sprawą. Ktoś bezprawnie posługuje się danymi naszej Fundacji. Sprawa zostaje zgłoszona na policję.

UWAGA!
Synomax syrop dla starszego leczonego psa!

DZIĘKUJEMY PANI MAGDZIE J. ZA DAROWIZNĘ!

JEDNAK PIES WYMAGA STAŁEGO PODAWANIA PREPARATU. W ZWIĄZKU Z TYM BARDZO PROSIMY O DALSZĄ POMÓC W ZAKUPIE - KOSZT PREPARATU TO 100 ZŁ!

S.O.S. psie tragedie. Pomoc dla BLU

Mamy nową podopieczną i jej maluszka.
Akcja była trudna i zajęła nam sporo czasu.Jesteśmy przemarznięci ,przemoczeni upaprani ,obolali i BARDZO SZCZĘŚLIWI.
Udało nam się odłowić sunię która już od wakacji była widywana na trasie w kierunku Sieradza.Sunia bardzo ostrożna ,widać że nic dobrego nie spotkało ją ze strony człowieka .Znalazła sobie kryjówkę w niedostępnym miejscu i tam się oszczeniła.
W tej chwili sunia w kiepskim stanie tak fizycznym jak i psychicznym.
Będziemy potrzebować dobrej karmy dla mamusi aby szybko postawić ją na nogi

18.01.2016
Sunia jest nadal bardzo płochliwa.Jedzonko zjada tylko pod naszą nieobecność.Dostaje specjalną karmę dla suk karmiących.(GDYBY KTOŚ CHCIAŁ KUPIĆ DLA NIEJ TAKĄ KARMĘ BYLIBYŚMY BARDZO WDZIĘCZNI)
Powolutku zaczyna się do nas przekonywać.Jeszcze wczoraj broniła maluszka w już dzisiaj pozwala go dotykać.
Maluszek bardzo słaby ale mamy wielką nadzieję że przeżyje.Najbliższe dni będą decydujące. 

10.02.2016

Blu nabiera coraz więcej śmiałości i coraz więcej możemy na jej temat powiedzieć. Ma bardzo fajny kontakt z innymi psami w nawet kotami. W domu zachowuje czystość jest mądrą i delikatną sunią.

S.O.S. psie tragedie. Pomoc dla ARYAN

03.02.2016
Bardzo dziękujemy Pani BEATA MACIOS za wpłatę 50zł dla Aryana

Aryan jest z nami od 28.12.2015r
Mimo nagłośnienie jego trudnej sytuacji ( po śmierci właściciela wszyscy bali się wejść do jego boksu) nikt nie chciał się podjąć wzięcia psa pod swoją opiekę.
Pies żył w boksie do którego nikt nie wchodził Żona i córka zmarłego opiekuna nie miały dobrego kontaktu z psem, który był typowym psem stróżującym ,był karmiony żle albo sporadycznie bo kiedy do nas trafił miał ogromna niedowagę.

Aryan przebywa z nami miesiąc
Póki co poznajemy jego stosunek do ludzi i zwierząt. Wiemy już , ze jest bardzo skoczny i ogrodzenie 170 nie stanowi problemu. Jesteśmy na etapie stawiania chłopaka na nogi zarówno fizycznie jak i psychicznie .
Po dłuższej obserwacji wiemy już że wiele jego zachowań związane jest z bardzo słabą socjalizacją.Pies praktycznie przez większość czasu pozostawiony był sam sobie.Miał bardzo ograniczony kontakt z ludźmi dlatego też na początku kontakt z człowiekiem traktował jak zagrożenie.
W tej chwili można już wejść do boksu i nakarmić psa bez problemu.Można też zabrać go na spacer.

PODZIĘKOWANIA

rozmiar: A A A

Serdeczne podziękowania skladamy wszystkim pracownikom

Powiatowego Urzędu Pracy w Łodzi
za pamięć o naszych podopiecznych
Dziekujemy serdecznie tym, którzy nam zaufali i dostrzegli naszych czworonożnych przyjaciół. Bez Państwa wsparcia nie moglibyśmy pomagać

 

Serdecznie dziękujemy TVP Łódź za zorganizowanie zimowej zbiórki karmy, dzięki Tobie Kasiu nasze zwierzaki zawsze zaopatrzone są w karmę.
Dziękujemy również Łodzianom za tak duże zaangażowanie w zbiórkę, dziękujemy Tym, którzy są z nami od lat :) naszym stałym darczyńcom, którzy zawsze pamiętają o naszych braciach mniejszych.

 

 

Pragniemy gorąco i serdecznie podziękować pracownikom dwóch łódzkich supermarketów TESCO za zorganizowanie akcji "weekendowa zbiorka karmy".

Serdecznie dziękujemy dwóm łódzkim supermarketom TESCO za zorganizowanie akcji "weekendowa zbiórka karmy".

 

Bardzo dziekujemy

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY
TVP ŁÓDŹ
ZA ZORGANIZOWANIE AKCJI
" POMAGANIE NA MERDANIE"
KASIU - 100000 CAŁUSÓW

 

Justynie i Michałowi –Młodej Parze
za przekazanie na rzecz naszych podopiecznych karmy zebranej od gości zamiast kwiatów w trakcie uroczystości zaślubin w dniu 01 maja 2010.

Justynie i Michałowi oraz Ich gościom życzymy samych radosnych, szczęśliwych chwil i przesyłamy serdeczny "uścisk łapki"

 

 

Serdeczne podziękowania dla Firmy FLOGARD z ul. Rydzowej w Łodzi za pamięc o naszych podopiecznych i podarowanie im artykułów zoologicznych.
Bardzo dziękujemy w imieniu naszych Braci Mniejszych!

Dzieciom z Przedszkola nr 119 w Łodzi, ich rodzicom oraz wychowawczyni Pani Halinie Gradowskiej serdecznie dziękujemy za przekazanie naszym podopiecznym zebranej karmy, koców, akcesoriów dla zwierząt. Ten miły gest pozwoli naszym zwierzaczkom ciepło i dostatnio przeżyć zimowy okres. grudzień 2009.


Ani "Szajbus":
za wsparcie finansowe i duchowe,
za pomoc w ogłaszaniu naszych podopiecznych,
za cenne rady i stos ciepłych "kołderek"
WIELKIE DZIĘKI KOCHANA!

Fundacja zakupiła za te pieniążki 3 budy dla naszych podopiecznych.
Dziekujemy z całego serca!!
Kasi S. właścicielce Sklepów cynamonowych serdecznie dziękujemy za projekt fundacyjnego logo, oraz za wspaniałe podarunki na rzecz potrzebujących zwierząt.
Podziękowania dla Pana Zygmunta M. z firmy ELMIWENT www.zeb.msweb.pl oraz Pani Elżbiecie M. za podarowanie podopiecznym Fundacji ocieplonej budy!

WIELKIE DZIEKI DLA FIRMY WEBSFERA ZA ZAPROJEKTOWANIE NASZEJ STRONY FUNDACYJNEJ!
www.websfera.pl

Serdecznie podziękowania dla "Stec" Wytwarzanie Podłoża Pod Uprawę Pieczarek, Małgorzata Kasperska-Stec za przekazanie słomy dla naszych podopiecznych.
www.stec.net.pl/kontakt.htm

 


Pani E. Williamson.
Serdeczne podziękowania za przekazanie darowizny pieniężnej w wyskosci 220 funtów dla
FUNDACJI "NIECHCIANE I ZAPOMNIANE- SOS DLA ZWIERZĄT " BARDZO DZIĘKUJEMY ZA POŻYCZENIE KLATKI-ŁAPKI, DZIĘKI KTÓREJ ZAGINIONY OWCZAREK ZOSTAŁ PRZETRANSPORTOWANY W BEZPIECZNE MIEJSCE ORAZ ZA SMAKOŁYKI DLA NASZYCH PODOPIECZNYCH, PRZEBYWAJĄCYCH W HOTELU NA UL. MALOWNICZEJ!!
oraz za rzeczy podarowane dla naszych pupili.


Serdecznie dziękujemy firmie Ami Play za wielkie serce okazane naszym podopiecznym,

Valid XHTML 1.0 Transitional
Poprawny CSS!
© Wszelkie prawa zastrzeżone Fundacja "Pomagajmy Razem - Zwierzęta w Potrzebie"