1% oddaj zwierzakowi
a nie urzędowi!

Jeden procent - tak najprościej możesz pomóc nam ratować tych, którzy sami się o siebie nie zatroszczą.

FUNDACJA POMAGAJMY RAZEM - ZWIERZĘTA W POTRZEBIE
numer KRS: 0000311656

więcej informacji tutaj »

NUNA - kot do adopcji

oglądasz: zwierzęta do adopcji » Nuna

imię:

Nuna

płeć:

wiek:

Jedna z 5 uratowanych kociąt z działek najbardziej chora na koci katar ale wyszła z tego, lecz często miewa zapalenie spojówek.

Jest nadal leczona pod stałą opieką weterynaryjną, uwielbia się tulić w głaskanie to jej najlepszy  sposób na psotę.

Wysterylizowana kocha zabawę w ukryciu z pozostałymi kociakami żyje w zgodzie. Szuka kochających właścicieli i dobrego domku.

Odpowiedzialny za mnie Wolontariusz:

Kontakt w sprawie adopcji:
Olga
tel: 502-352-500