góra strony
Fundacja "Pomagajmy Razem - Zwierzęta w Potrzebie"
Nr Konta: PKO 05 1020 3378 0000 1602 0168 8993
Wypełnij PIT on-line i przekaż 1%
PIT darmowy program
Wypełnij PIT on-line i przekaż 1%
przekaż 1% podatku na naszą fundację
FUNDACJA POMAGAJMY RAZEM!
KRS: 0000311656
Organizacja Pożytku Publicznego
14 zwierząt szuka nowych domów:

UWAGA!!!

W związku z tym, że na terenie województwa wielkopolskiego (POZNAŃ I OKOLICE) ukazały się ulotki nawołujące do oddania na rzecz potrzebujących sprzętu RTV i innych darów rzeczowych informujemy, że nie mamy nic wspólnego z tą sprawą. Ktoś bezprawnie posługuje się danymi naszej Fundacji. Sprawa zostaje zgłoszona na policję.

UWAGA!
Synomax syrop dla starszego leczonego psa!

DZIĘKUJEMY PANI MAGDZIE J. ZA DAROWIZNĘ!

JEDNAK PIES WYMAGA STAŁEGO PODAWANIA PREPARATU. W ZWIĄZKU Z TYM BARDZO PROSIMY O DALSZĄ POMÓC W ZAKUPIE - KOSZT PREPARATU TO 100 ZŁ!

S.O.S. psie tragedie. Pomoc dla BLU

Mamy nową podopieczną i jej maluszka.
Akcja była trudna i zajęła nam sporo czasu.Jesteśmy przemarznięci ,przemoczeni upaprani ,obolali i BARDZO SZCZĘŚLIWI.
Udało nam się odłowić sunię która już od wakacji była widywana na trasie w kierunku Sieradza.Sunia bardzo ostrożna ,widać że nic dobrego nie spotkało ją ze strony człowieka .Znalazła sobie kryjówkę w niedostępnym miejscu i tam się oszczeniła.
W tej chwili sunia w kiepskim stanie tak fizycznym jak i psychicznym.
Będziemy potrzebować dobrej karmy dla mamusi aby szybko postawić ją na nogi

18.01.2016
Sunia jest nadal bardzo płochliwa.Jedzonko zjada tylko pod naszą nieobecność.Dostaje specjalną karmę dla suk karmiących.(GDYBY KTOŚ CHCIAŁ KUPIĆ DLA NIEJ TAKĄ KARMĘ BYLIBYŚMY BARDZO WDZIĘCZNI)
Powolutku zaczyna się do nas przekonywać.Jeszcze wczoraj broniła maluszka w już dzisiaj pozwala go dotykać.
Maluszek bardzo słaby ale mamy wielką nadzieję że przeżyje.Najbliższe dni będą decydujące. 

10.02.2016

Blu nabiera coraz więcej śmiałości i coraz więcej możemy na jej temat powiedzieć. Ma bardzo fajny kontakt z innymi psami w nawet kotami. W domu zachowuje czystość jest mądrą i delikatną sunią.

S.O.S. psie tragedie. Pomoc dla ARYAN

03.02.2016
Bardzo dziękujemy Pani BEATA MACIOS za wpłatę 50zł dla Aryana

Aryan jest z nami od 28.12.2015r
Mimo nagłośnienie jego trudnej sytuacji ( po śmierci właściciela wszyscy bali się wejść do jego boksu) nikt nie chciał się podjąć wzięcia psa pod swoją opiekę.
Pies żył w boksie do którego nikt nie wchodził Żona i córka zmarłego opiekuna nie miały dobrego kontaktu z psem, który był typowym psem stróżującym ,był karmiony żle albo sporadycznie bo kiedy do nas trafił miał ogromna niedowagę.

Aryan przebywa z nami miesiąc
Póki co poznajemy jego stosunek do ludzi i zwierząt. Wiemy już , ze jest bardzo skoczny i ogrodzenie 170 nie stanowi problemu. Jesteśmy na etapie stawiania chłopaka na nogi zarówno fizycznie jak i psychicznie .
Po dłuższej obserwacji wiemy już że wiele jego zachowań związane jest z bardzo słabą socjalizacją.Pies praktycznie przez większość czasu pozostawiony był sam sobie.Miał bardzo ograniczony kontakt z ludźmi dlatego też na początku kontakt z człowiekiem traktował jak zagrożenie.
W tej chwili można już wejść do boksu i nakarmić psa bez problemu.Można też zabrać go na spacer.

ZWIERZĘTA DO ADOPCJI

rozmiar: A A A

imię: Nuna
płeć:
wiek:
dodano: 0000-00-00
Jedna z 5 uratowanych kociąt z działek najbardziej chora na koci katar ale wyszła z tego, lecz często miewa zapalenie spojwek. Jest nadal leczona pod stałą opieką weterynaryjną, uwielbia się tulić w głaskanie to jej najlepszy sposb na psotę. Wysterylizowana kocha zabawę w ukryciu z pozostałymi kociakami żyje w zgodzie. Szuka kochających właścicieli i dobrego domku.

czytaj więcej »

imię: Szelkretka Tri kolorka z Bartoka
płeć:
wiek:
dodano: 2015-01-08
Starsza pani wybredna ale uwielbia się miziać oraz tulić i mruczeć lecz jak coś nie odpowiada wtedy udrapnę lub ugryzę. Z innymi kotami w zgodzie, tylko na dystans. Kotka wysterylizowana szuka raczej starszej pani ktra będzie głaskała i tuliła. Kotka uratowana z pozostałym miotem 5 maluchw z działki na stokach. Z kocim katarem zapchlona i bardzo chora. Ale już dobrze się czuje w apetyt dopisuje.

czytaj więcej »

imię: Bazylek z Bartoka
płeć:
wiek:
dodano: 2015-01-08
Błaga o pomoc w realizacji badania ktre wykluczy powracające infekcje kataru kociego, wykonanie tego badania to koszt ok.150-300zł. Bazyl został podrzucony z kocim katarem oraz grzybicą w piwniczne okienko przy ul. Bartoka w lipcu 2014r. Błagał o pomoc płacząc zawieszony na uchylonym oknie nie mogłyśmy z Basią pozwolić żeby kociak został zjedzony przez jakiegoś psa lub żeby umarł z powodu choroby, więc go zabrałyśmy do naszego kociego przedszkola. Jest podstałą opieką weterynaryjną ale finansowo nie dajemy już rady gdyż Basia ma w domu już dwa chore kociaki z piwnicznego przedszkola w ja Beata mam trzy psiaki z przybłęda drugi z interwencji trzeci osobisty + kotka z działki porzucona błagająca o pomoc. Błagamy o pomoc w realizacji domkw oraz pomoc w leczeniu. Pozdrawiam i dziękuję ludziom dobrej woli za pomoc.

czytaj więcej »Valid XHTML 1.0 Transitional
Poprawny CSS!
© Wszelkie prawa zastrzeżone Fundacja "Pomagajmy Razem - Zwierzęta w Potrzebie"